Harta Turcia, Georgia, Azerbaidjan, Armenia, Rusia, Ukraina... Ma poate ajuta cineva?

Închis
florin.fotograf
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 16, 2017 6:02 pm
6
Has thanked: 1 data

#1

Lun Iun 12, 2017 8:47 am

Salutare,
Pregatesc o calatorie cu motocicleta in Georgia, Azerbaidjan... si am nevoie de harta pentru zona respectiva si nu stiu de unde sa o gasesc... Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc anticipat!
Avatar utilizator
lemax55
Moderator
Mesaje: 2366
Membru din: Lun Dec 12, 2016 8:24 am
7
Has thanked: 809 ori
Been thanked: 2828 ori

Moderare

#2

Lun Iun 12, 2017 8:51 am

misuC
Mesaje: 235
Membru din: Joi Ian 05, 2017 7:44 am
7
Has thanked: 4 ori
Been thanked: 19 ori

#3

Lun Iun 12, 2017 12:50 pm

florin.fotograf scrie:Salutare,
Pregatesc o calatorie cu motocicleta in Georgia, Azerbaidjan... si am nevoie de harta pentru zona respectiva si nu stiu de unde sa o gasesc... Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc anticipat!

Mamaaa ce o sa te doara fundul ! Daca astepti muran'gura..
Scuze ! nu m-am putut abtine.
florin.fotograf
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 16, 2017 6:02 pm
6
Has thanked: 1 data

#4

Lun Iun 12, 2017 2:13 pm

lemax55 scrie:Este un topic acolo
https://www.gpszone.ro/viewtopic.php?f=16&t=573





Multumesc frumos!
florin.fotograf
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 16, 2017 6:02 pm
6
Has thanked: 1 data

#5

Lun Iun 12, 2017 2:14 pm

misuC scrie:
florin.fotograf scrie:Salutare,
Pregatesc o calatorie cu motocicleta in Georgia, Azerbaidjan... si am nevoie de harta pentru zona respectiva si nu stiu de unde sa o gasesc... Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc anticipat!

Mamaaa ce o sa te doara fundul ! Daca astepti muran'gura..
Scuze ! nu m-am putut abtine.



Esti roman daca...
misuC
Mesaje: 235
Membru din: Joi Ian 05, 2017 7:44 am
7
Has thanked: 4 ori
Been thanked: 19 ori

#6

Mar Iun 13, 2017 8:19 am

florin.fotograf scrie:
misuC scrie:
florin.fotograf scrie:Salutare,
Pregatesc o calatorie cu motocicleta in Georgia, Azerbaidjan... si am nevoie de harta pentru zona respectiva si nu stiu de unde sa o gasesc... Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc anticipat!

Mamaaa ce o sa te doara fundul ! Daca astepti muran'gura..
Scuze ! nu m-am putut abtine.



Esti roman daca...

Esti lenes. insolent, dispretuitor, nu ai minime cunostinte de a cauta... :D
Nu stiu cum ai asa zis curaj (se mai numeste : nebunie si/sau prostie!) sa mergi la drum cu Motorul printre cele "ostile" tari fara o minima ORIENTARE atat geografica cat si sociala ... Eu zic PAS si pe 4 patru roti :lol: cel putin UA si RUS noroc ca mi-am recuperat majoritatea plombelor dar am mai dat si "dreptul" de a conduce pe drumuri mizerabile , putin spus.
florin.fotograf
Mesaje: 5
Membru din: Dum Apr 16, 2017 6:02 pm
6
Has thanked: 1 data

#7

Mar Iun 13, 2017 9:09 am

misuC scrie:
florin.fotograf scrie:
misuC scrie:Mamaaa ce o sa te doara fundul ! Daca astepti muran'gura..
Scuze ! nu m-am putut abtine.



Esti roman daca...

Esti lenes. insolent, dispretuitor, nu ai minime cunostinte de a cauta... :D
Nu stiu cum ai asa zis curaj (se mai numeste : nebunie si/sau prostie!) sa mergi la drum cu Motorul printre cele "ostile" tari fara o minima ORIENTARE atat geografica cat si sociala ... Eu zic PAS si pe 4 patru roti :lol: cel putin UA si RUS noroc ca mi-am recuperat majoritatea plombelor dar am mai dat si "dreptul" de a conduce pe drumuri mizerabile , putin spus.



Am inteles ca inteligenta ta nativa de pe afara si trebuie sa o arati tuturor... Ma inclin in fata ta si iti dau dreptate si nu incerc sa ma dezvinovatesc pentru ca mi se pare uman sa cer ajutorul, dar fiintele atotputernice, atotstiutoare si supraumane ca tine nu au cum sa inteleaga nevoile celor mici si nici nu au nevoie. Nu ma cunosti si deja ma judeci asa ca... Succesuri!!!

Eu ma retrag si multumesc inca odata oamenilor de pe acest forum care m-au ajutat! Topic rezolvat, se poate inchide.
Închis

Înapoi la “iGO Primo Android”