TomTom GPS Navigation Traffic Full v1.15 Build 1927 Final Paid UP

Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#1

Mar Mar 14, 2017 5:28 pm

TomTom Navigatie GPS Trafic complet v1.15 Build 1927 Final varsate
Cerințe: 4.0.3+ Android
Descriere: Noua aplicatie TomTom GO Mobile este o combinație strălucită de cea mai recentă tehnologie de navigație auto TomTom și informații mai bune de trafic. Cu acesta veți obține întotdeauna cea mai bună rută disponibile, pe baza informațiilor de trafic în timp real, cere ca va duce la destinație mai repede, în fiecare zi.AVANTAJE
>> Întotdeauna știu cel mai rapid traseu: TomTom Traffic duce mai repede la destinație vă
>> Informații de trafic în timp real: A se vedea exact unde să înceapă și să se termine deducerilor, și cum să le evite
>> Acces rapid la lista de favorite: Începe imediat deplasarea la locurile lor preferate
>> Vezi cladiri si monumente cu impresionanta funcție 3D: Întotdeauna știu locația sa nu ratezi un ocol
>> Obțineți alerte de camere radar: evita amenzile pentru depășirea vitezei cu avertismente de viteză exacte și în timp util
>> De navigare pe poate încredere: Nu aveți nevoie de o conexiune la internet pentru a planifica traseu.
Instructiuni: Instalati versiunea din GOOGLE PLAY, o deschideti si o dezinstalati din GOOGLE PLAY si dupa acea instalati versiunea patcher, descarcati harta ce vreti si gata. Drum bun .

http://www.fileshare.ro/e3172518873
Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#2

Mie Mar 15, 2017 5:38 pm

Florentino1 scrie:TomTom Navigatie GPS Trafic complet v1.15 Build 1927 Final varsate
Cerințe: 4.0.3+ Android
Descriere: Noua aplicatie TomTom GO Mobile este o combinație strălucită de cea mai recentă tehnologie de navigație auto TomTom și informații mai bune de trafic. Cu acesta veți obține întotdeauna cea mai bună rută disponibile, pe baza informațiilor de trafic în timp real, cere ca va duce la destinație mai repede, în fiecare zi.AVANTAJE
>> Întotdeauna știu cel mai rapid traseu: TomTom Traffic duce mai repede la destinație vă
>> Informații de trafic în timp real: A se vedea exact unde să înceapă și să se termine deducerilor, și cum să le evite
>> Acces rapid la lista de favorite: Începe imediat deplasarea la locurile lor preferate
>> Vezi cladiri si monumente cu impresionanta funcție 3D: Întotdeauna știu locația sa nu ratezi un ocol
>> Obțineți alerte de camere radar: evita amenzile pentru depășirea vitezei cu avertismente de viteză exacte și în timp util
>> De navigare pe poate încredere: Nu aveți nevoie de o conexiune la internet pentru a planifica traseu.
Instructiuni: Instalati versiunea din GOOGLE PLAY, o deschideti si o dezinstalati din GOOGLE PLAY si dupacea instalati versiunea patcher, descarcati harta ce vereti si gata. Drum bun .

Am pus un server bun de descarcat . Un salut
bigfoot17ro
Mesaje: 20
Membru din: Joi Dec 15, 2016 4:25 pm
7
Has thanked: 42 ori
Been thanked: 1 data

#3

Lun Apr 10, 2017 5:31 pm

Mulțumesc!!!
Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#4

Lun Apr 10, 2017 11:39 pm

bigfoot17ro scrie:Mulțumesc!!!

Cu plăcere colega.
AlMeu2
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 15, 2016 11:00 am
7
Has thanked: 26 ori
Been thanked: 26 ori

#5

Mar Apr 11, 2017 5:47 am

Multumim pt. efort.Testat si functional.
Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#6

Mar Apr 11, 2017 1:21 pm

AlMeu2 scrie:Multumim pt. efort.Testat si functional.

Cu plăcere, mă bucur ca merge.Un salut
Scrie răspuns

Înapoi la “Aplicatii TomTom Android - versiuni/update/probleme”