Igo primo preluare locație din Google maps

Forum dedicat instalarii pe diverse dispozitive - probleme, erori, setari,etc.
Enigma31
Mesaje: 314
Membru din: Dum Iul 16, 2017 1:23 pm
6
Has thanked: 173 ori
Been thanked: 146 ori

#1

Sâm Ian 20, 2018 12:03 pm

Salutare colegi din nou! Cred ca am mai citit pe undeva despre preluarea locatiilor din Google maps de catre igo,dar nu gasesc postarea si am decis sa deschid un nou subiect aici.Stie cineva cum se poate face aceasta preluare sau inclusiv trimitere de pe un alt dispozitiv ( gen telefon) catre aparatul gps( in acest caz tableta cu bluetooth) a unei locații gasita cu ajutorul Google? Si in ,, treacăt,, exista setari pt o lumina mai puternică pe timpul zilei la igo?
Avatar utilizator
rcv64
Moderator
Mesaje: 4637
Membru din: Mie Dec 14, 2016 9:24 am
Answers: 1
7
Localitate: La mare
Has thanked: 928 ori
Been thanked: 4036 ori

Moderare

#2

Sâm Ian 20, 2018 1:12 pm

Enigma31 scrie:
Sâm Ian 20, 2018 12:03 pm
Salutare colegi din nou! Cred ca am mai citit pe undeva despre preluarea locatiilor din Google maps de catre igo,dar nu gasesc postarea si am decis sa deschid un nou subiect aici.Stie cineva cum se poate face aceasta preluare sau inclusiv trimitere de pe un alt dispozitiv ( gen telefon) catre aparatul gps( in acest caz tableta cu bluetooth) a unei locații gasita cu ajutorul Google? Si in ,, treacăt,, exista setari pt o lumina mai puternică pe timpul zilei la igo?
Aici este discutia despre subiectul tau:

Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Nu-mi mai trimite-ti mesaje pe email, raspund rar la ele, rezolvam toate problemele aici pe forum.
Scrie răspuns

Înapoi la “Instalare iGO Primo Android pe telefoane/ tablete”