iGO Primo android pentru wiko lenny 3

alexzsky
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 13, 2017 4:27 am
6

#1

Joi Iul 13, 2017 6:13 pm

Salutare,as dori un kit IGO Primo pentru acest telefon va rog.
Avatar utilizator
nina
Mesaje: 569
Membru din: Joi Dec 15, 2016 4:03 pm
7
Has thanked: 344 ori
Been thanked: 1440 ori

#2

Joi Iul 13, 2017 8:03 pm

alexzsky
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 13, 2017 4:27 am
6

#3

Sâm Iul 15, 2017 4:51 am


Multumesc frumos,l-am instalat cu usurinta fara nici o eroare,am adaugat doar la „map„si „poi„ hartile cu ROMANIA,mai trebuie sa completez ceva invre-un folder caci la formarea unui traseu apare asa la cautare sateliti GPS: Precizie:Nimic apoi Ora UTC GPS:Indisponibil.
Apare primi 2 sateliti cu rosu si atat. Sa fie de la telefon sau mai trebuie ceva completat? Multumesc.
REZOLVAT,am lasat mesajul asa cum este nemodificat ca si altii care intampina asa ceva sa stie ce sa faca: am activat localizarea inclusiv prin wifi din setarile telefonului,dupa care am oprit wifi si gata,functioneaza.
Inca odata multumesc.
Avatar utilizator
rcv64
Moderator
Mesaje: 4637
Membru din: Mie Dec 14, 2016 9:24 am
Answers: 1
7
Localitate: La mare
Has thanked: 928 ori
Been thanked: 4035 ori

Moderare

#4

Sâm Iul 15, 2017 5:05 am

alexzsky scrie:

Multumesc frumos,l-am instalat cu usurinta fara nici o eroare,am adaugat doar la „map„si „poi„ hartile cu ROMANIA,mai trebuie sa completez ceva invre-un folder caci la formarea unui traseu apare asa la cautare sateliti GPS: Precizie:Nimic apoi Ora UTC GPS:Indisponibil.
Apare primi 2 sateliti cu rosu si atat. Sa fie de la telefon sau mai trebuie ceva completat? Multumesc.
REZOLVAT,am lasat mesajul asa cum este nemodificat ca si altii care intampina asa ceva sa stie ce sa faca: am activat localizarea inclusiv prin wifi din setarile telefonului,dupa care am oprit wifi si gata,functioneaza.
Inca odata multumesc.

Trebuie sa fii sub cerul liber, la prima conectare dureaza un pic mai mult. In magazin play ai cateva aplicatii care verifica si imbunatateste receptia satelitilor.
Nu-mi mai trimite-ti mesaje pe email, raspund rar la ele, rezolvam toate problemele aici pe forum.
Scrie răspuns

Înapoi la “Kituri testate iGO Primo Android”