PILOT ON A12D

razvanmarola
RCA 2019

Joi Mai 23, 2019 5:17 am

Salutare!
1.Am achizitionat un Piloton A12D, acum o jumatate de an, si din greseala am dat revenire la setarile din fabrica. Ma poate ajuta cineva cu un kit?
2. De ceva timp ma confrunt cu o problema cu acest pilot on, problema este ca la un moment dat, punctuletul care este langa sageata care imi arata pozitia, in timpul mersului o ia pe langa drum, ... mult.... si prin orase ma tot enerveaza cu reconfigurarea traseului pentru ca ma vede pe alte strazi, ... ii mai pot face ceva?
3. In momentul in care il conectez la laptop, pur si simplu nu il recunoaste, am incercat si varianta de a selecta modalitatea de folosire a conexiunii usb(incarcare/transfer de fisiere MTP/ transfer de fotografii PTP/ MIDI)

Ma puteti ajuta cu sfaturi la aceste probleme?
Multumesc anticipat!
Drumuri bune!

konstantyn
RCA 2019

Mar Iun 11, 2019 6:35 pm

E o prostie de GPS ..si eu am un A 11 D si la fel ma vede pe langa autostrada e slab cu receptia GPS hartile is la zi, eu stau pe loc si punctu albastru care determina pozitia se plimba de colo colo...l.am dus si la service autorizat si mia zis sa.mi iau o antena pentru amplificat semnalul...am renunțat si miam cumparat un TomTom de pe amazon si am rezolvat problema.

Scrie răspuns

Înapoi la “Kituri testate iGO Primo Android”