Navon N670 stuck la 0%

gothsk8er
Mesaje: 1
Membru din: Vin Apr 28, 2017 4:25 pm
6

#1

Mar Mai 23, 2017 7:23 pm

Buna, as avea nevoie de ajutorul dv. Am un Navon N670 care sta pur si simplu blocat la 0% si nu stiu ce sa-i fac. Pc-ul nu-l recunoaste , imi da eroare la usb.. am incercat sa pun igo8, Primo, etc.. asa cum trebuie pe card si denumit MobileNavigator.. toate cele le-am facut dar fara succes. Am incercat sa caut un soft original dar nu gasesc pentru el. Nici macar nu am idee cum as putea sa intru macar in Windows-ul dispozitivului si sa-l folosesc asa macar... :( . Va rog mult sa ma ajutati daca e posibil. Multumesc mult!
20170112_210316.jpg
Avatar utilizator
rcv64
Moderator
Mesaje: 4637
Membru din: Mie Dec 14, 2016 9:24 am
Answers: 1
7
Localitate: La mare
Has thanked: 928 ori
Been thanked: 4035 ori

Moderare

#2

Mie Mai 24, 2017 7:47 am

gothsk8er scrie:Buna, as avea nevoie de ajutorul dv. Am un Navon N670 care sta pur si simplu blocat la 0% si nu stiu ce sa-i fac. Pc-ul nu-l recunoaste , imi da eroare la usb.. am incercat sa pun igo8, Primo, etc.. asa cum trebuie pe card si denumit MobileNavigator.. toate cele le-am facut dar fara succes. Am incercat sa caut un soft original dar nu gasesc pentru el. Nici macar nu am idee cum as putea sa intru macar in Windows-ul dispozitivului si sa-l folosesc asa macar... :( . Va rog mult sa ma ajutati daca e posibil. Multumesc mult!
20170112_210316.jpg

In faza in care este trebuie rescris Windows CE, este gol nu are nici windows nici soft de navigatie. Daca nu ai mai facut chestia asta mergi cu el la service.
Nu-mi mai trimite-ti mesaje pe email, raspund rar la ele, rezolvam toate problemele aici pe forum.
Scrie răspuns

Înapoi la “Navon”