,,UX'' dezarhivate

AlMeu2
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 15, 2016 11:00 am
7
Has thanked: 26 ori
Been thanked: 26 ori

#1

Sâm Oct 27, 2018 11:20 am

Buna ziua.
Detin un Serioux UPQ 700 (256RAM/800Mhz/7''''/800x480/WinCE 6).Folsesc un soft IGO Primo Fast Ultimate 9.6.13.405512 (18 iunie 2014).
Am tot cules de pe site-uri diverse addon-uri (nu stiu cum sa le numesc :D ) suplimentare,care se copiaza arhivate in folderul ,,UX''''.Nu prea ma pricep , asa ca am respectat cu sfintenie indicatiile de pe forum.Rezultat...zero.
Din lipsa de ocupatie , m-am ghindit sa le dezarhivez si sa copiez folderele/fisierele, acolo unde banuiam ca le era locul.Surpriza , au inceput sa functioneze.Prinzind si mai mult curaj , am testat si citeva addon-uri pt. varianta de IGO Primo pt.Android , dorind sa le folosesc pe gps-ul meu cu WinCe .Si acestea au functionat,nu toate , citeva dintre ele.
Unele mi s-au parut ca au un rost , altele , doar ,,de frumusete'''...Iata care mi s-au parut folositoare :
Next_maneuver_overview_20 - apare un preview al urmatoarei manevre. Setari/Setari ghidare vizuala.
MiniJV_24 - afiseaza distanta in metri pina la urmatoarea manevra
CarPosition++ - poate e doar o parere , dar mi se pare ca ruleaza mai fluent pe traseu si apare reglajul inclinarii hartii.Setari/Setari afisare harta.
Afisarea distantei pina la trecerea de cale ferata - este doar un fisier text (Ro Trecere Cale Ferata), trebuie copiat in folderul IGO/content/speedcam/.De asemenea , din setari , trebuie activata alerta vizuala pt. trecere calle ferata .
Adaug 2 poze , pt. a va face o idee depre ce este vorba .
1.jpg



Pt. cei care se pricep la fel de putin ca mine , dar vor sa le aiba , atasez folderele care trebuie doar copiate(,,ui_igo9 si'' ,,ux'' in folderul ,,IGO''''.Se descarca de aici : https://drive.google.com/open?id=1919Tu ... XZ43JgXJAp
Fişiere ataşate
2.jpg
Scrie răspuns

Înapoi la “iGO Primo”