[Permisiune] Pot posta un tutorial video pe forum?

Theopsis
Mesaje: 460
Membru din: Mar Dec 20, 2016 4:42 pm
7
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 222 ori

#1

Mar Noi 28, 2017 3:04 pm

Salutare,

Dupa cum o spune si titlul subiectului (nu este tocmai o sugestie, dar nu am stiut cui sau unde sa ma adresez), am o nelamurire, desi am citit regulamentul forumului:

Tocmai am deschis un canal YouTube, prin care mi-am propus sa explic sub forma unor tutoriale cu voice-over, de o maniera cat mai simpla, tuturor, cum se actualizeaza/resofteaza diferite tipuri de dispozitive GPS.

Momentam am urcat un singur video, care se refera la dispozitivele care ruleaza ca sistem de operare WinCE si care au in interfata acestora, optiunea de selectare a softului de navigatie.

Sunt membru al forumului de cativa ani buni (dinaintea modificarii, insa nu prea activ), am invatat de aici in toata aceasta perioada cam tot ce stiu despre acest domeniu si nu o sa ma ascund dupa degete - in timpul liber desfasor activitati profesionale in acest domeniu (la fel cum fac si alti membrii ai comunitatii).

Mentionez ca nu conditionez si nu percep niciun fel de foloase materiale (sub niciun fel de forma), de la cei care folosesc continutul din cadrul canalului de YouTube.

Imi este permis sa initiez un subiect catre acest canal (sau acestor video-uri) in cadrul forumului?

Multumesc

[LE] Aveti aici video-ul:
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
...pentru a va face o idee, iar daca este in regula, va rog sa imi spuneti in ce sectiune considerati ca e cel mai potrivit sa fac postarea(in cea de harti sau in cea de instalare iGO)
=[ Raspunsul meu ti-a fost util? Apasa butonul de Like! ]=
Avatar utilizator
Andrei V
Site Admin
Mesaje: 185
Membru din: Dum Dec 11, 2016 8:48 pm
7
Localitate: Leipzig
Has thanked: 60 ori
Been thanked: 247 ori
Contact:

Administrare

Moderare

#2

Mie Noi 29, 2017 5:07 pm

Salut! Un tutorial video face cat doua in format text, deci acceptam fara probleme astfel de video-uri.
Daca va fi ceva in neregula cu video-urile, te vom anunta, dar imi este greu sa cred ca ar fi probleme in aceasta privinta.
Spor la postat si la creeat tutoriale. Poti sa castigi si bani cu ele, la urma urmei, este munca ta. Poti sa iti monetizezi videourile de pe youtube din platforma lor (cred ca stii asta deja).
Optional, poti sa pui si un link catre forumul nostru in descrierea video-urilor.
Avatar utilizator
ady1979
Mesaje: 1017
Membru din: Dum Ian 15, 2017 12:29 pm
7
Has thanked: 551 ori
Been thanked: 733 ori

#3

Mie Noi 29, 2017 5:25 pm

O idee foarte buna

-cu ajutorul acestor videoclipuri postate exact in acele subiecte poti da de cap unui gps
-de exemplu pt mine un link recomandat de ALEX 1963 ma ajutat sa deblochez primul meu gps cu metoda cu SCURT LA PIN
:P :P :o :shock:
Theopsis
Mesaje: 460
Membru din: Mar Dec 20, 2016 4:42 pm
7
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 222 ori

#4

Mie Noi 29, 2017 5:40 pm

Super, multumesc pentru permisiune! V-am creditat la finele descrierii.
=[ Raspunsul meu ti-a fost util? Apasa butonul de Like! ]=
Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii”