Actualizare harti pe un iphone 6s

vasileraz58
Has thanked: 5 times

Vin Iun 09, 2017 6:49 am

Buna ziua! Am primit un iphone 6s care are instalat softul iGO pe el, dar are hartile din 2015. Ma poate ajuta cineva si sa-mi spuna cum pot schimba hartile vechi, cu cele noi din 2017 pe care le am in PC. Am conectat telefonul la PC, dar nu vede decat un folder in care sunt pozele si atat. As dori niste instructiuni mai detaliate (eventual pasii care trebuie urmati), daca se poate, si are cineva timp pentru asa ceva. Va multumesc anticipat!

sanchez20
Been thanked: 1 time

Mie Iul 05, 2017 5:49 am

vasileraz58 scrie:Buna ziua! Am primit un iphone 6s care are instalat softul iGO pe el, dar are hartile din 2015. Ma poate ajuta cineva si sa-mi spuna cum pot schimba hartile vechi, cu cele noi din 2017 pe care le am in PC. Am conectat telefonul la PC, dar nu vede decat un folder in care sunt pozele si atat. As dori niste instructiuni mai detaliate (eventual pasii care trebuie urmati), daca se poate, si are cineva timp pentru asa ceva. Va multumesc anticipat!

Pt iOS cred ca doar pe cale oficiala din AppStore poti face actualizarea hartilor.. ( sa ma corecteze vreun coleg daca gresesc )
Nu mă gândesc la viitor, va veni el oricum..

Scrie răspuns

Înapoi la “iGO pentru iOS”