GPS Navigation & Maps Sygic Full v17.3.11 Final + Mapas 2017.09 Paid UP

Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#1

Dum Noi 05, 2017 4:45 pm

GPS Navigation & Maps Sygic Full v17.3.11 Final + Mapas 2017.09 Paid UP Cerințe: Pentru versiunea Android 4.0 și versiuni ulterioare, compatibilă cu App2SD
Descriere: Sygic este pasul profesional pentru a transforma aplicația de navigare GPS. Sygic are o interfață intuitivă: trageți harta, prindeți-o pentru a mări, schimbați punctul de vedere al utilizării busolei și obiectivul atingerii pătratului pentru a alege acțiunea.
Sygic este confortabil și sigur, căutarea avansată este optimizată pentru trafic în timp real și este împachetată cu un conținut valoros: hărți de vizualizare 3D ale orașelor și peisajului care sunt actualizate pentru ghiduri gratuite de călătorie și mii de POI din categorii complete!

Navigare puternică și caracteristici
✓ Navigare vocală cu ghid de navigație
✓ Orașe și peisaje 3D
✓ Vorbesc numele străzilor
✓ Trafic în timp real (disponibil ca abonament la Sygic | Navigare GPS pentru telefoane inteligente)
✓ Orientarea dinamică a banda și semnalele
✓ Harta interactivă - Apăsați orice stradă, puncte de interes sau fotografii pentru a alege acțiunea
✓ Ecranul de avertizare a camerei de viteză și a vitezei și a limitei audio
✓ Notificarea vizuală a modificării limitei de viteză următoare
✓ Creați și salvați trasee avansate cu mai multe puncte
✓ Editați traseele sau evitați părți ale traseului

Compatibil cu Max
✓ Hardware 3D accelerat
✓ Compasul asistat de direcția de detecție
✓ Suport pentru ecranele de înaltă rezoluție și ecranul comprimat
✓ Importul de POI și un convertor de puncte de interes în Sygic | POI

Valoare conținut și căutare inteligentă
✓ Cele mai recente hărți TomTom stocate pe telefon pentru utilizare offline
✓ Actualizări gratuite ale hărților
✓ Actualizări gratuite ale limitelor de viteză, radarelor și punctelor de interes
✓ Google Local Search ™
✓ Căutarea rapidă ™ care caută tot ce reprezintă puncte de interes pentru străzi poate fi accesată din hartă
✓ Căutați pe orice stradă fără a cunoaște numele orașului sau al suburbiei
✓ Navigați Acasă, la contacte, fotografii georeferențiate, puncte de interes, coduri poștale, intersecții sau coordonate GPS

Transmitere complet integrată
✓ Extinderea blocajelor de trafic pe hartă
✓ Întârzierea estimată pentru fiecare blocaj de trafic
✓ Notificarea automată a noilor întârzieri, calcularea și ajustarea ETA
✓ Apelați o listă de incidente pe ruta făcând clic pe pictograma stării traficului în timp ce harta este afișată

Securitate și confortul utilizatorului
✓ Butonul SOS / Help din meniu - Informații
✓ Incidentul privind cotația rutieră și în timp real, notificările de incidente
✓ Ecran de navigare personalizabil
✓ Integrarea cu mașina audio prin Bluetooth sau prin cablu
✓ cronometru pentru activități în aer liber
✓ Statistici trase de rute și profiluri de altitudine în cartea de călătorie
✓ Navigare pietonală
✓ Facebook și integrarea Twitter-ului
✓ prieteni pe hartă

instrucţiuni:
Descărcați și instalați aplicația apk
Descărcați baza de date, dezarhivați și copiați dosarul în calea Android / date

Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.


Un salut si drumuri bune
Ultima oară modificat Joi Ian 25, 2018 2:53 pm de către Florentino1, modificat de 3 ori în total.
rodellus
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 22, 2017 8:37 pm
6

#2

Mie Noi 22, 2017 8:47 pm

salutare.am o problema si nu pot sa o rezolv.poate are cineva vreo idee.eu am incercat multe dar fara rezultat.vreau sa pun pe sygic 14.6.4 ultimile harti.problema e ca nu se pot pune pe varianta asta.mie imi place varianta asta si nu accepta decat harti din 2014.pot pune ultimile harti dar pe variantele de le 17 in sus.nu-mi place grafica de la variantele acestea.imi place grafica de la varianta 14.6.4. cine are vreo idee il rog sa ma ajute.
Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#3

Joi Noi 23, 2017 4:37 pm

rodellus scrie:
Mie Noi 22, 2017 8:47 pm
salutare.am o problema si nu pot sa o rezolv.poate are cineva vreo idee.eu am incercat multe dar fara rezultat.vreau sa pun pe sygic 14.6.4 ultimile harti.problema e ca nu se pot pune pe varianta asta.mie imi place varianta asta si nu accepta decat harti din 2014.pot pune ultimile harti dar pe variantele de le 17 in sus.nu-mi place grafica de la variantele acestea.imi place grafica de la varianta 14.6.4. cine are vreo idee il rog sa ma ajute.
Salut colegul, ie imposibil, dar daca iti place atat de mul cartografia de Sygic 14.6.4 instaleaza Sygic Truck ultima versiune cu ultimile harti , are aceas ca 14.6.4 si il folosesti pe varianta Turism. Tu probeaza si iti spun eu ca o sa iti placa. Citeste instructiunile. Te salut si drumuri bune

https://www.gpszone.ro/viewtopic.php?f=101&t=575
rodellus
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 22, 2017 8:37 pm
6

#4

Joi Noi 23, 2017 5:08 pm

mersi de raspuns colegu.instalez si vorbim dupa
rodellus
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 22, 2017 8:37 pm
6

#5

Vin Noi 24, 2017 5:21 pm

astazi am testat varianta 13.7.4.sygic truck pe distanta videle- bucuresti undeva pe calea grivitei.se misca bine.are grafica interesanta.dar raman la parerea ca tot varianta sygic 14.6.4 are grafica mai frumoasa.si am reusit sa instalez si hartile din 2017.gresealaa pe care o faceam era ca insistam sa instalez pe card.cand am instalat in memoria interna a fost ok.si totusi are o curiozitate.cand dau sa descarc harti imi arata ca nu am instalata nicio harta.dar cand dau cautare imi arata hartile instalat.nu ma deranjeaza lucrul asta.oricum multumesc si drumuri bune
stefi1969
Mesaje: 5
Membru din: Lun Aug 21, 2017 7:17 am
6

#6

Sâm Noi 25, 2017 8:20 pm

Salut,
as avea o intrebare. Am gasit in pachet programul Sygic map downloader. Aplicatia Sygic din pachet poate sa foloseasca si hartile Here si Openstreetmap?
Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#7

Dum Noi 26, 2017 12:31 am

stefi1969 scrie:
Sâm Noi 25, 2017 8:20 pm
Salut,
as avea o intrebare. Am gasit in pachet programul Sygic map downloader. Aplicatia Sygic din pachet poate sa foloseasca si hartile Here si Openstreetmap?
Salut colegu, probează, eu nu am probat doar Tomtom
Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#8

Dum Dec 17, 2017 8:43 pm

Salutare colegii, noua actualizare :
GPS Navigation & Maps Sygic Full v17.3.5 + Mapas 2017.06 Paid UP

Va salut si drumuri bune
adrian1989
Mesaje: 16
Membru din: Dum Apr 30, 2017 1:49 pm
6
Has thanked: 1 data
Been thanked: 1 data

#9

Vin Dec 22, 2017 10:17 pm

camerele radar unde le gasesc sau cum pot sa le descarc va rog mult
Avatar utilizator
Remus110
Mesaje: 11
Membru din: Joi Noi 30, 2017 6:25 am
6
Been thanked: 9 ori

#10

Joi Dec 28, 2017 9:28 pm

adrian1989 scrie:
Vin Dec 22, 2017 10:17 pm
camerele radar unde le gasesc sau cum pot sa le descarc va rog mult
La sygic din ce stiu eu si ce am apucat sa testez camerele radar sunt incluse in directorul cu hartile. DAR nu sunt absolut sigur, adica nu ar trebui sa te bazezi 100% pe ce spun eu. Eu zic ca sunt deoarece pe mine ma avertizeaza cand ma apropii de unele camere radar fixe, si nu am facut nimic deosebit, doar am descarcat hartile de pe internet. Am licenta sygic cumparata
Acum din ce stiu eu ei au o aplicatie pt asta separata si se poate descarca din playstore dar e pe bani.
Mai poti incerca aceasta solutie: https://www.gpszone.ro/viewtopic.php?t=737
Poate te ajuta. O mica observatie la acest topic este ca trebuie sa ai grija sa pui in folderul import DOAR fisierele la care ai si harta. daca nu ai si harta va da eroare.

Mapdownloader-ul are de asemenea posibilitatea de a descarca ultimele speedcam-uri le-am descarcat pentru tine (link la final) si vad ca este un fisier tip denumit offlinespeedcams.dat, fisier care se gaseste si in Maps in directorul speedcams. Banuiesc ca pur si simplu se inlocuieste si gata.
Ce mai trebuie sa verifici este daca in setari la Notificari si sunete ai activat Camera fixa cu radar.

Sygic Offline Speedcams
Avatar utilizator
Florentino1
Mesaje: 308
Membru din: Lun Feb 06, 2017 12:03 pm
7
Has thanked: 57 ori
Been thanked: 263 ori

#11

Joi Ian 25, 2018 2:55 pm

Salutare colegii, primul post actualizat. Drumuri bune si multa sanatate
puyacluj
Mesaje: 6
Membru din: Dum Aug 19, 2018 6:54 am
5
Has thanked: 2 ori

#12

Lun Aug 20, 2018 4:21 am

Ce variantă este acum la upload. Multumesc
C-osT61
Mesaje: 76
Membru din: Joi Aug 09, 2018 9:47 am
5
Has thanked: 6 ori
Been thanked: 3 ori

#13

Joi Iun 20, 2019 11:35 am

puyacluj scrie:
Lun Aug 20, 2018 4:21 am
Ce variantă este acum la upload. Multumesc
https://anonfile.com/f2F2N5r5nb/Sygic.f ... 0.5.pefeli...
Scrie răspuns

Înapoi la “Soft Sygic Android- versiuni/instalare/probleme”