Inregistrare Parola noua Facebook Login

21/04/2015, 09:30
Sauladrian
333max333
silvium...
GilDarts
21/04/2015, 09:29
NeluB
Avansat.  

Contribuie

Ajuta comunitatea GPS Zone RO facand o donatie!
Introdu o valoare:
¤

De ce sa donez?

Autor discutie: bibicu
ID discutie: 473
Info thread
Sunt 13 postari in aceasta discutie, si a fost vizualizata de 5627 ori.

Vezi discuţia

GPS Zone RO » Terminale GPS サ Evolio
 Printează discuţia
EVOLIO E400
bibicu
am cumparat un EVOLIO E400 de curand, va rog frumos sa imi spuneti daca se poate ce harti foloseste si ce soft.

va multumesc

RCA 2015

Andrei V
Salut
Evolio E400 foloseste iMap, adica un Mireo modificat special pt Evolio.
Harti se gasesc si in sectiunea downlod, dar poti sa-ti instalezi mai degraba un iGO Primo pe el (testat....se misca foarte bine).

Gasesti si soft si harti pentru iGO Primo in sectiunea download. Daca te interseaza doar sa actualizezi hartile, atunci posteaza aici si o sa iti dau informatii.
Succes!

RCA 2015
Inainte de a posta, citeste Termenii si Conditiile impuse

Forum dedicat dispozitivelor mobile - www.mobileon.ro

Web
rlarry
Este Mireo Black Edition 100%. Doar splash screenul este schimbat. Este un tool la download pentru a schimba splash screenul la Mireo.

RCA 2015

Web
bibicu
Multumesc frumos,
Sunt interesat deoarece l-am cumparat cu EUROPE FULL 2008 si vroiam sa mai iau un card de memorie si sa fac rost doar de romania FULL.
Daca se poate cineva sa ma ajute.....

Multumesc frumos

RCA 2015

rlarry
Intra la Download\Mireo si gasesti si softul Mireo si Harti.
Iar aici http://www.gpszon...icle_id=15 cum sa pui Mireo

RCA 2015
  x 1

Web
bibicu
rlarry a scris:
Intra la Download\Mireo si gasesti si softul Mireo si Harti.
Iar aici http://www.gpszon...icle_id=15 cum sa pui Mireo

multumesc mult

RCA 2015

bibicu
Andrei V a scris:
Salut
Evolio E400 foloseste iMap, adica un Mireo modificat special pt Evolio.
Harti se gasesc si in sectiunea downlod, dar poti sa-ti instalezi mai degraba un iGO Primo pe el (testat....se misca foarte bine).

Gasesti si soft si harti pentru iGO Primo in sectiunea download. Daca te interseaza doar sa actualizezi hartile, atunci posteaza aici si o sa iti dau informatii.
Succes!

multumesc mult,

sunt interesat sa imi fac un card doar pentru Romania, mi se pare ca FULL EUROPE este prea complicat pentru mine, este pentru prima oara cand folosesc un GPS si pot sa spun ca ma descurc cam greu cu el.
as mai avea o intrebare, daca nu supar... de ce sageata indicatoare nu ramane mereu in partea de jos a ecranului, adica sa fie in directia care vad si eu ca sofer, sageata respectiva, in cazul meu se indreapta in funcie din configuratia drumului.
in speranta ca am fost destul de explicit, multumesc frumos pentru ajutor

RCA 2015

Andrei V
bibicu a scris:

as mai avea o intrebare, daca nu supar... de ce sageata indicatoare nu ramane mereu in partea de jos a ecranului, adica sa fie in directia care vad si eu ca sofer, sageata respectiva, in cazul meu se indreapta in funcie din configuratia drumului.

Pai asa sunt cocnepute softurile acum. Se considera faptul ca este mult mai eficient pentru orientarea in spatiu ca acea sagetuta sa nu fie statica. Din cate stiu, nu prea se poate face nimic in privinta asta. In cazul asta, sper sa ma insel Smile !

RCA 2015
Inainte de a posta, citeste Termenii si Conditiile impuse

Forum dedicat dispozitivelor mobile - www.mobileon.ro

Web
bibicu
Andrei V a scris:
bibicu a scris:

Pai asa sunt cocnepute softurile acum. Se considera faptul ca este mult mai eficient pentru orientarea in spatiu ca acea sagetuta sa nu fie statica. Din cate stiu, nu prea se poate face nimic in privinta asta. In cazul asta, sper sa ma insel Smile !

multumesc frumos, o sa mai catut prin setari.
va rog frumos sa imi spuneti daca se poate, ar trebui schimbat soft-ul sau ceva cu privire la configuratia GPS-ului mai sus amintit.

multumesc.

RCA 2015
Editat de bibicu la 27-10-2010, 13:54

Truck_iGO
Am nevoie de un backup de Flash.

RCA 2015
Editat de Truck_iGO la 20-01-2011, 20:16
Sisteme de Navigatie GPS TIR Camion 5 inch si 7 inch

Salt la forumul:
サソ

Discutii similare

Discuţie Forum Răspunsuri Ultima postare
Instalare iGO pe Evolio N550 iGO-Universale(info/probleme/sfaturi generale) 12 20-04-2015, 21:35
Evolio E-205 Evolio 33 04-04-2015, 15:45
Evolio precisio HD firmware testat Evolio 66 14-03-2015, 19:31
Resetare cale la Evolio Evolio 7 10-03-2015, 23:09
GPS offline pe Evolio Onyx (dualSim) Android 4.2.2 Android-diverse probleme soft 12 05-03-2015, 19:04

Sauladrian
333max333
silvium...
GilDarts
21/04/2015, 09:29
NeluB
Avansat.  

Contribuie

Ajuta comunitatea GPS Zone RO facand o donatie!
Introdu o valoare:
¤

De ce sa donez?