Navigare
Reclame
Parteneri
Forum Mobile ON

Ads
Feed RSS
Ads
CE CAUTI ? (Inainte de a intreba in forum foloseste bara de cautare !)
Autor discutie: iulianx2000
ID discutie: 150
Info thread
Sunt 6 postari in aceasta discutie, si a fost vizualizata de 4479 ori.
Vezi discuţia
GPS Zone RO » GPS Market サ Vanzari
Cine este aici? 1 vizitatori
 Printează discuţia
Vind GPS Mio C720
iulianx2000
Intrucit mi-am achizitionat un Mio S555,intentionez vinzarea lui Mio C720 ,ramin la parerea ca nu ar fi trebuit sa fac acest abgrade deoarece modelul C720 este un model foarte bun,soft intuitiv,camera foto,ergonomie,calitate sunet, iar din pct de vedere al calitatii si gindirii accesoriului de montat in parbriz da clasa fata de noile modele,la cel nou trebui permanent cind trebui alimentat sa-i infig mufa mini USB ,la C720 acest lucru se face prin dispozitivul de parbriz iar in momentul cind efectiv te grabesti si vrei desprinderea ori prinderea din dispozitiv ,nu mai trebui sa-i scoti aceasta mufa etc. (acum ce sa fac ca am dat si o poala de bani pe S555 ,sunt nevoit sa-l pastrez , nu mai recuperez pretul dat pe el) insa parerea mea este ca nu tot ce este mai nou este si mai bun ,asa ca asta este. Pretul este de 550 Ron ,din pacate nu am de gind sa fac nici un fel de reducere si nici creserea artificiala a pretului pentru a avea de unde scade,pretul este fix iar aparatul merita cu virf si indesat toti banii. Ca detalii pot spune ca este un aparat ingrijit nezgiriat,avind mare grija de el (la cit a costat si acesta nici nu se putea altfel) Ca, accesorii are : Dispozitivul de montat in parbriz (cu un difuzor mai mare inclus suplimentar pentru o acuratete mai mare ) ,cablu de date ,alimentator 220v, alimentator 12v pentru autovehicul,card SD 1GB cu programul de deblocare MioPochet 3.0 (super program) prin intermediul caruia se pot instala o multitudine de softuri de navigatie ( de altfel pe linga softul original Mio Map V3,3 are instalat IGO8 ultimele versiunI de harta si PQI, cit si iGO Amigo, acest lucru se poate face in functie de spatiul Cardului SD)

Web
maczgyuri
cat tine bateria la el?

iulianx2000
Nu pot sa-ti raspund exact la aceasta intrebare ( ar insemna sa mint) deoarece eu folosesc aparatul ocazional ( in concediu) ,iar atunci el este cuplat pe dispozitivul de prindere parbriz si implicit la cablul de la bricheta autoturismului. Cred ca cel putin 1,5 ore , sincer nici o data nu mi-am pus problema aceasta ,mai ales ca a fost cumparat in ideea de al folosii in autoturism ,iar afara a stat oprit in tocul de protectie.
Editat de iulianx2000 la 11-05-2010, 10:02

Web
spiritus
Mai este de actualitate ?

iulianx2000
Nu mai este valabil anuntul ,aparatul a fost vindut

Web
Photoman
Ca sa nu mai deschid alt topic, il vand si eu pe al meu in exact aceleasi conditii ca cele descrise mai sus, diferenta constand in faptul ca aparatul meu se vinde cu un card de 2 GB.
Pret 650 lei.

Salt la forumul:
サソ
Smiley face
Discutii similare
Discuţie Forum Răspunsuri Ultima postare
Mio C320,C520 si C720 - variante deblocare Mio Digiwalker 359 21-11-2014, 11:50
Mio C720-Problema la intrarea in Miomap din meniul principal! MioMap 6 16-11-2014, 11:53
Mio C720 MioMap 1 21-10-2014, 21:06
Mio C720 - nu se conecteaza la PC Mio-Universale(solutii,sfaturi,probleme) 9 20-09-2014, 22:54
Mio C320, C520, C720 - deblocare varianta simpla Mio Digiwalker 84 08-08-2014, 23:30
Publicitate
Cele mai noi articole
  • Noile Mio 2014 : Mio S6900 LMU mini prezentare

luni 9. iunie 2014

Mio vine anul acesta cu o noua gama de navigatoare menite sa revigoreze brandul pe o piata unde telefoanele ネ冓 tabletele cu Gps incep sa domine . Noua gama aduce imbunatatiri pe partea software ネ冓 update gratuit pe viata a hartilor . Ca ネ冓 diagonala avem modele de 4,3 ネ冓 5 inch iar preturile sunt rezonabile in magazinele online ネ冓 offline .

• iGO Primo pentru Android Wiki

luni 17. martie 2014

Este unul din cele mai folosite softuri de navigatie pe telefoane si tablete in tara noastra . Oficial este si disponibil pentru cumparare pe Google Play

• Top 3 tablete cu GPS Martie 2014

luni 10. martie 2014

Pentru ca usor usor migram pe celebrele sisteme de operare mobile (Android, IOS, Windows Phone), observam ca a crescut enorm gama de tablete din care sa alegem. Uimitor este felul in care au evoluat, deoarece cu numai un an in urma o tableta de performante foarte bune si de calitate nu se putea cumpara cu mai putin de 1000 ron (Samsung Galaxy Tab2 7\" sau Asus Nexus 7\"). Astazi insa situatia s-a schimbat. Deci, sa vedem ce optiuni exista in acest moment cand vorbim de o tableta care poate fi folosita cu succes ca sistem de navigatie.

• GPS clasic sau telefon/tableta?

miercuri 15. ianuarie 2014

<p>In ultima perioada s-a observat faptul ca GPS-ul clasic pierde teren in fata telefoanelor/tabletelor cu GPS integrat. Dar oare poate un GPS sa fie inlocuit de o tableta? In acest articol vom vedea plusurile si minusurile fiecarui device.</p>

• Softuri de navigatie truck (camion) pentru Android

duminic 3. noiembrie 2013

<p>O sa vorbim putin despre ce softuri se folosesc pentru navigarea in regim camion pe smartphone-urile cu Android.</p>

PROMO
Cele mai noi stiri si review-uri:

Ultimii utilizatori conectati
23/12/2014, 01:20
dreaq
23/12/2014, 01:20
magnetu
23/12/2014, 01:19
savenauto
Nicrad
kadaffy
Facebook
Contribuie
Ajuta comunitatea GPS Zone RO facand o donatie!
Introdu o valoare:
¤

De ce sa donez?
Recomanda pe Google